nazywam się

Jakub Zarazik

IMG_0935
IMG_0189
IMG_0981

i na wstępie chciałbym Cie zapewnić, że nie jestem ani nie aspiruję do miana coacha.

Zamiast tego chciałbym po prostu dzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem z zakresu planowania kariery zawodowej, budowania relacji międzyludzkich czy też rozwijania umiejętności miękkich.

To wszystko i wiele więcej znajdziesz na portalu Projekt porażka.

Dowiedz się więcej

Kontakt

/ProjektPorazka

Kontakt

@ProjektPorazka

jz-kolo2

Parę słów wprowadzenia...

Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, nie mniej jednak, poprzez nagłe i nieprzewidywalne zdażenia z mojego życia, zebrałem trochę doświadczeń i nauczyłem się korzystać ze zdobytej wiedzy.

W dzisiejszych czasach lubimy mówić tylko o sukcesach, nie pokazując całego procesu, który nas do nich doprowadza, ze wszystkimi porażkami włącznie. Tak naprawdę nie dajemy przez to innym szansy uczyć się razem z nami, lecz zaspokajamy wyłącznie własne ego i próżność.
Zdając sobie z tego sprawę, postanowiłem zacząć dzielić się tym, co doświadczyłem i doświadczam na bieżąco (zarówno sukcesami jak i porażkami) jak również całym warsztatem za nimi stojącym.

Jeśli chodzi o suche fakty, to urodziłem się w Bielsku-Białej, a obecnie mieszkam razem z moją żoną Anią i psiakiem Luną, w podwarszawskim Józefosławiu. Ukończyłem Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego gdzie obroniłem tytuł magistra inżyniera, na wydziale Ochrony Środowiska.


Zawodowo zajmowałem się między innymi ubezpieczeniami, handlem detalicznym, organizacją szkoleń, przedstawicielstwem handlowym, redakcją serwisu internetowego, a od ponad czterech lat pracuję w branży energetyki odnawialnej, obecnie na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży.

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowych artykułach, podcastach i innych wydarzeniach realizowanych w ramach portalu, to gorąco Cię zapraszam do zapisania się na newsletter - w podziękowaniu za to, podzielę się z Tobą nieodpłatnie: poradnikiem dotyczącym poszukiwania pracy