Jakie są sposoby zarabiania na grach

Sposobów na zarabianie w dzisiejszych czasach nie brakuje. Zwłaszcza gdy nie możemy wychodzić z domu, a chcemy nieco dorobić. Jedną z metod jest łącznie pożytecznego i miłego, czyli zarabiania na grach.

Zarabianie na grach przeglądarkowych

Istnieje cały ogrom gier komputerowych, po które możemy sięgnąć. Kategorii jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Jedną z nich jest manager piłkarski, który pozwala zarabiać naprawdę realne pieniądze, a czasami całkiem ogromne sumy. A pieniądze wypłacimy potem na Skrill, Neteller, Bitcoin/Ethereum.

Czasami takie gry do zarabiania znajdziemy także na portalach, które oferują też inne sposoby na zarabianie, jak oglądanie reklam czy wypełnianie ankiet. Przede wszystkim popularne są Neobux oraz yS. Znajdziemy tam odpowiednią aplikację do zarabiania na graniu.

Ciekawym sposobem jest także kopanie Bitcoina poprzez przeglądarkę. Wystarczy pobrać odpowiedni program na PC, laptopa czy telefon z iOS czy Androidem.

Zarabianie na grach poprzez streaming

Wystarczy, że podczas grania będziesz udostępniać transmisję na żywo i komentował swoje poczynania. Stremować możesz choćby Twitchu. Oglądający widzą także reklamy, za które otrzymujesz część wynagrodzenia platformy.

Dodatkowo może zarabiać na donate’ach, wyświetlaniu filmów czy abonamentach. Tutaj jednak liczy się Twoja popularność i ilość fanów.

Zarabianie na grach poprzez YouTube

Podobne możliwości daje bardziej popularna platforma, czyli YouTube. Możesz tutaj streamować podczas grania w gry, dodawać filmiki, wyświetlać reklamy, liczyć na wsparcie finansowe widzów czy reklamować produkty.

Tutaj jednak także potrzeba odpowiedniej ilości fanów.

Przeczytaj również:  Ile można zarobić na Google Ads? Dawniej AdSense

Zarabianie na grach mając własnego bloga

Prowadzenie bloga może stać się ciekawym hobby na nudne wieczory czy popołudnia. Poza tym blog daje nam także możliwość dodatkowego zarobku. Możemy korzystać z takich metod jak: artykuły sponsorowane, wsparcie czytelników, zaproszenia gościnne, kontrakty z firmami czy Google Ads.

Można to połączyć z innymi metodami i przez to poprawić swój zarobek, a także wypromować własną markę. Ciekawym sposobem są także poradniki do gier. Trzeba jednak prędko ukończyć daną grę i wydać instruktaż.

Zarabianie na grach w turniejach i pojedynkach

W świecie gier także istnieją turnieje, w których moglibyśmy wziąć udział. Jednak najpopularniejsze są imprezy e-gamingowe, w których biorą udział całe zespoły. Dlatego na początek warto założyć własną drużynę lub liczyć na dołączenie do już istniejącej. Często jednak takie teamy są zamkniętymi grupami, które się dobrze znają i niechętnie dodają kogoś z zewnętrz do ekipy.

Innym sposobem są także pojedynki między graczami. Takie możliwości takie platforma WorldGaming.com. Zależnie od własnych umiejętności zawodnik stawia 1-1000 dolarów. Trzeba liczyć się jednak z tym, że często można tu znaleźć profesjonalistów.

Zarabianie na grach poprzez testowanie

Testowanie gier marzy się niejednej osobie, która przed ekranem spędza całe godziny. Jednak nie jest to wcale tak rewelacyjna praca, jak się wydaje. Często trzeba przechodzić ten sam etap wiele razy, co staje się nudne i żmudne. Jeśli jednak chcemy spróbować swoich sił, zawsze możemy zaaplikować na takie stanowisko i sprawdzić się w tej roli.

Zarabiania na grach mobilnych

Jako że telefon zawsze mamy przy sobie, to dlaczego nie mielibyśmy na tym trochę zarobić. Stanie w kolejkach, jazda autobusem może nam się dłużyć. A tak połączymy przyjemne z pożytecznym.

Istnieje wiele gier, które dają nam możliwość realnego zarabiania, w tym Strike! eSports Bowling, Booble Shooter, Pro Pool – Ultimate 8 Ball, Quiz Rewards. Granie w nie nie zajmuje wiele czasu, a może nam pomóc w przyjemnym spędzeniu czas, który normalnie by po prostu nam przeleciał bezproduktywnie.

Przeczytaj również:  Jakie są sposoby na zarabianie w domu

Jak widać, istnieje wiele sposobów na zarabianie na grach, więc łatwo jest znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Nie zarobimy na tym wiele, ale możemy w prosty sposób podreperować nieco swój budżet. Z pewnością nie będzie to dla nas stracony czas, gdyż i pogramy, i nieco zarobimy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *